Targi ślubne Rzeszów 2014

W dniach 25-26 stycznia 2014 roku odbyła się VIII edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live w  w Rzeszowie. To  była wspaniała okazja dla osób planujących ślub czy wesela. Na wydarzeniu można było zapoznać się z propozycjami firm specjalizujących się w organizacji przyjęć, oferujących ślubny asortyment, świadczących usługi weselne itd.
Pokazy mody ślubnej i wieczorowej, wyprzedaż sukien  ślubnych w atrakcyjnych cenach, pokazy fryzur i makijażu – to tylko kilka z wielu atrakcji, które czekały na uczestników targów ślubnych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.
Oferty przedstawiło ponad 100 profesjonalnych firm zajmujących się organizacją ślubu i przyjęć. Znalazły się również propozycje podróży poślubnej, jubilerów, firm wynajmujących samochody, zespołów muzycznych i wiele innych...
Panie miały okazję zapoznać się z ofertami salonów mody ślubnej, a oprócz tego wzieły udział w pokazie mody ślubnej i wieczorowej. Była to świetna okazja na podpatrzenie najmodniejszych w tym sezonie stylizacji ślubnych! Podczas VIII Targów Ślubnych odbyła się również wyprzedaż sukien ślubnych.
W VIII edycji targów organizatorzy urozmaicili program o nowe wydarzenia: festiwal zespołów muzycznych, pokazy makijażu i fryzur.

targi_slubne_rzeszow_2014

reklama2

reklama

JEŚLI CHCESZ REKLAMOWAC SIĘ NA TEJ STRONIE ZADZWOŃ: 792955394 NASI KONSULTANCI UDZIELĄ CI NIEZBĘDNYCH INFORMACJI